Hakkımızda

Animated Image
27Yıllık Tecrübe

Modern teknoloji ile proje, imalat ve montaj hizmetlerini gerçekleştiren LEXSA YAPI A.Ş

Faaliyetlerine 2018 yılı sonunda başlamış olup, Kurumsal bir şirket olmadan önce 27 yıla yakın tecrübesi ve her geçen gün genişleyen vizyonu, artan pozitif iş gücü ile kurum yapısına kavuşmuştur. Alüminyum giydirme cephe sistemleri, standart bir inşaat uygulamasından çok yaşam mekanlarına değer katan, estetik, çizgi dışı mimari çözümler, uygulama teknikleri ve hassaslık gerektiren özel bir alandır.

Bu alanda kullanılan ana ve ara elemanların güvenilirliği, fonksiyonelliği ve gelişmiş kalite esaslarına dayalı iş anlayışı bir numaralı tercih sebebidir. LEXSA YAPI A.Ş, tüm projelere ayırt etmeksizin planlama ve tasarım aşamasından itibaren, teknik ve lojistik anlamda profesyonel destek verir.

Yaşam tercihleriniz doğrultusunda renk ve ürün katalogları, tasarım esasları çerçevesinde, güvenilir ve kullanışlı malzeme seçimi, teknik donanım ve bireysel danışma hizmeti ile projelerinizi gerçeğe dönüştürürken size en uygun ve ekonomik çözümleri sunar. Modern yapılara modern çözümler getirmek amacıyla; donanımlı teknik kadromuz ve CNC üretim hattına sahip imalat ve montaj kadromuz ile 27 yıla yakın süredir yapı sektörünün hizmetinde olmanın gururunu taşımaktayız.

Özelliklerimiz

1

Tecrübe

27 yıla yakın tecrübesi ve her geçen gün genişleyen vizyonu, artan pozitif iş gücü ile kurum yapısına kavuşmuştur.

2

Kalite

Bu alanda kullanılan ana ve ara elemanların güvenilirliği, fonksiyonelliği ve gelişmiş kalite esaslarına dayalı iş anlayışı bir numaralı tercih sebebidir.

3

Dayanıklılık

Modern teknoloji ile proje, imalat ve montaj hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

4

Doğallık

Mükemmel yapı ve malzemelerimizle binanız kendine özel bir görünüme sahip olur.